Ve vzdělávacích činnostech naší mateřské školy se všechny okruhy rozvoje dětské osobnosti každodenně procvičují. Nadstandardní aktivity mají především rozvíjet talent a um dětí. Vhodný výběr je pro dítě důležitý. Aktivitu je třeba vhodně skloubit s aktivitami mimo MŠ tak, aby tyto aktivity nenahrazovaly rodinnou výchovu a rodinu jako takovou. Ta je v předškolním období nenahraditelná.

Kromě vzdělávání dětí nabízí MŠ dětem dle jejich možností a zájmu nadstandardní aktivity, které jsou realizovány ve spolupráci s rodiči, zejména v odpoledních hodinách režimu mateřské školy. Nadstandardní aktivity se každoročně mění podle zájmu dětí a možností mateřské školy.

• hra na zobcovou flétnu
  • keramický kroužek
  • logopedickou péči
  • gymnastiku „Špičková“